پرسش‌های متداول

تکمیل فرآیند داوری مقاله چقدر طول می کشد؟

داوری اولیه به طور معمول از تاریخ ارسال مقاله، کمتر از 2 ماه طول می کشد.


 


 

چگونه یک نویسنده می تواند مقاله خود را برای داوری در مجله محاسبات نرم، ارسال کند؟

نویسنده مسئول باید به عنوان نویسنده با استفاده از پیوند برخط موجود در وبگاه مجله به آدرس scj.kashanu.ac.ir ثبت نام کند و پس از دریافت نام کاربری و رمز عبور از طریق ایمیل، وارد سیستم شده و اطلاعات مقاله خود را وارد کند.


 


 

چگونه نویسنده می تواند نسخه تجدید نظر شده مقاله خود را دوباره ارسال کند؟

ارسال نسخه تجدید نظر شده مقاله از طریق ایمیل در مجله محاسبات نرم پذیرفته نمی شود. ارسال مجدد مقاله ها باید از طریق سیستم ارسال برخط مجله انجام شود. مقاله اصلاح شده باید از طریق شناسه اصلی مقاله ارسال شود.


 


 

نویسنده چگونه می تواند نظرات داوران را بیابد؟

نظرات داوران از طریق سیستم برخط مجله محاسبات نرم برای نویسنده ارسال می شود. با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور، نویسنده می تواند به نظرات موجود در صفحه شخصی خود به نشانی scj.kashanu.ac.ir دسترسی پیدا کند. "مقاله تصحیح شده باید به همراه نامه ای با عنوان "پاسخ به داوران" بارگذاری شود."


 


 

آیا امکان تغییر نام یا ترتیب نویسندگان پس از ارسال وجود دارد؟

ترتیب اسامی نویسندگان پس از پذیرش مقاله به هیچ عنوان قابل تغییر نیست. چنانچه نویسنده مسئول قصد اضافه، حذف و تغییر در ترتیب نام نویسندگان را داشته باشد بایستی قبل از پذیرش نهایی مقاله این کار را انجام دهد. بدین منظور نویسنده مسئول باید طی نامه­‌ای که به امضای تمامی نویسندگان مقاله رسیده باشد، خطاب به سردبیر مجله درخواست خود را با ذکر دلیل موجه به صورت کتبی ارسال نماید.


 


 

پرسش های برخط؟

اگر در مورد وضعیت مقاله خود سوالی دارید و نیاز به پیگیری روند مقاله خود دارید، یا می خواهید روند انتشار مقاله خود را دنبال کنید، می توانید با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور خود، آن را از طریق ردیابی مقاله خود پیگیری کنید و در موارد خاص می توانید با ما از طریق ایمیل مجله ارتباط برقرار کنید.